Polowanie 04.01.2020

W dniu 4 stycznia odbyło się pierwsze – Noworoczne – polowanie w roku 2020. Było to polowanie tzw. Zarządowe. Pogoda, mimo zimowej pory, była jesienna… Kilka stopni na plusie, silny wiatr, a deszcz przestał padać tuż przed świtem…

Odprawę przed polowaniem poprowadził Łowczy naszego Koła – Kolega Paweł Bogdanowicz. Krótko powitał przybyłych Kolegów Myśliwych i precyzyjnie opisał plan działania…

Suczka rasy niemiecki terier myśliwski, czyli popularny jagdterrier w pełnej gotowości do pracy. Kto zna rasę, ten wie, co potrafią te małe ciałem pieski!

Po polowaniu… Łowczy naszego Koła podziękował wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i dyscyplinę, co niezmiennie od lat gwarantuje realizację wyznaczonych celów w ramach prowadzonej przez nasze Koło gospodarki łowieckiej i ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, zarówno polujących, jak i osób postronnych.

Darz Bór !!!